06 вересня 2019 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, під головуванням першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації Тетяни Панети.

Відповідно до порядку денного було  розглянуто три питання:

• про виконання зведеного та районного бюджетів за І півріччя 2019 року», доповідала Овдій Галина Тарапонівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації;
  • про виконання основних показників Програми економічного і соціального розвитку Петрівського району за І півріччя 2019 року», доповідав Горбанець Геннадій Миколайович – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації;
  • про стан надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання за 6 місяців 2019 року», доповідав Яновський Микола Миколайович – директор некомерційного комунального закладу « Петрівська  центральна районна лікарня»

За результатами проведеної колегії прийнято відповідні рішення.

По завершенню колегії відбудвся спільний семінар для сільських та селищних голів на якому розглянуто питання:

- про благоустрій населених пунктів Петрівського району.

- про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.