В рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», який проводиться протягом вересня-жовтня 2019 року на території Петрівського району, 06 вересня 2019 року службою у справах дітей Петрівської районної державної адміністрації спільно з Петрівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Петрівським ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області та органами місцевого самоврядування, проведено рейд «Діти вулиці» на території Іскрівської сільської та Петрівської селищної рад.

В ході рейду обстежено сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та відвідано родини опікунів, піклувальників. Під час обстежень встановлено, що всі родини готові до зими та забезпечені твердим паливом, у тому числі дровами. Дітей, які не залучені до навчання не виявлено.