30 вересня 2019 року відбулося планове засідання колегії районної державної адміністрації, під головуванням першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації Тетяни Панети.

Згідно порядку денного першим звучало питання «Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери, підприємств паливно-енергетичного комплексу Петрівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року», доповідала  Світлана Заєць - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Наступним обговорювалося  питання «Про підведення підсумків оздоровчої компанії дітей влітку 2019 року в районі», з якого доповідала  Валентина Сибіра  – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

Про виконання заходів щодо організованого початку нового 2019/2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період проінформувала в.о.начальника відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Оранська.

По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.