28 вересня 2019 року на базі Олександрівського СК відбулося 49 –е районне Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».
У святі взяло участь 6 найкращих аматорських театральних колективів району: Балахівського, Водянського, Володимирівського, Луганського, Чечеліївського  СБК та Олександрівського СК.
До репертуару колективів були включені твори драматургів-класиків та сучасні гумористичні сценки, інсценізації дитячих  українських казок.
Особливо шанувальникам мистецтва сподобалися міні-вистави «Весільна кухня зсередини», «Орендна плата» у виконанні аматорських театральних колективів Володимирівського СБК та Олександрівського СК, гумористичні сценки «У ворожки» та «Обмін чоловіками» Водянського і Чечеліївського СБК.

Варті уваги були й  інсценізації казок дитячих аматорських колективів Луганського СБК та твору Т.Шевченка «Наймичка», у виконані театралів Балахівського СБК.
В проведенні свята взяли участь і виступили  начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Подкопаєва, Чечеліївський сільський голова Сергій Дяченко, методисти Петрівського районного Будинку культури.
Підсумком свята стало вручення режисерам аматорських театральних колективів Грамот і цінних подарунків від відділу культури райдержадміністрації за підготовку і активну участь у проведенні.