30 вересня  2019  року у сесійній залі районної ради відбулося  громадське обговорення містобудівної документації - детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 10,0 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції) за межами селища Петрове, Петрівської селищної ради Петрівського району Кіровоградської області.

Обговорення  провела керівник апарату райдержадміністрації Ольга Семехова. В обговоренні приймали участь розробники містобудівної документації ПП «СЕРВІСІНВЕСТ», підприємство, яке буде встановлювати  сонячні батареї ТОВ «КВІНТА СОЛАР», представники Петрівської селищної ради, Петрівської районної ради  та жителі селища  Петрового.

Представник зацікавленої організації, що планує побудувати сонячну електростанцію, детально розповів про переваги сонячної енергії, її екологічну безпечність та відсутність негативного впливу на довкілля. До того ж, зі слів представника кампанії, буде створено додаткові  нові робочі місця.