В день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії в районі відбулося свято життєвої мудрості і щирості, свято розуміння, свято великої душі та великого терпіння.

В цей день керівники району перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, керівники структурних підрозділів РДА соціальної сфери, настоятель Свято-Покровської церкви селища Петрового протоієрей Дмитро Городецький вітали дітей і їхніх батьків, що волею долі стали родинами. Бажали їм сімейного благополуччя, миру, міцного здоров"я і любові.

Захід відбувся під гаслом «З родини йде в життя дитина», де в теплій атмосфері всі разом поспілкувалися за чашкою чаю, отримали гарні подарунки й приємні емоції. Діти були зайняті творчими іграми, які підготувала для них директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Стулій.

Душевна зустріч, традиційно, завершилася фотографуванням на згадку та веселими руханками.