В день, коли сама природа створює відчуття святковості, вкриваючи дерева жовтогарячими кольорами, працівників освіти вітають з професійним святом.

Сьогодні, 03 жовтня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Розпочався захід, звичайно, вітанням від учнів – від наймолодших до випускників. Діти щиро бажали своїм наставникам й далі збагачувати світ мудрістю, знаннями, милосердям і людяністю.

Вітали педагогів та вручали їм відзнаки державного, обласного і районного рівня перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара – учасники  всіх освітянських заходів, які за посадою і за покликом душі вболівають за стан освітянської галузі в районі та сприяють її розвитку.

Тетяна Григорівна і Тамара Вікторівна висловили педагогічним працівникам сердечну вдячність за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Відзначали, що Петрівський район добре знають в області, як флагмана освіти, що знаний своїми здобутками.

Традиційно, до Дня вчителя, були вручені:

• премія районної ради і районної державної адміністрації ім.В.О.Сухомлинського – Чирві Інні Миколаївні – заступнику директора з навчально-виховної роботи «Петрівське навчально-виховне об’єднання «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія»;
  • премія ім.С.П.Логачевської – Семенко Ірині Василівні – вчителю початкових класів Петрівської ЗШ І ступеня, філії «Петрівського навчально-виховного об’єднання «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія»;
  • премія ім.О.Г.Скориніна – Капінус Тетяні Володимирівні – заступнику директора з навчально-виховної роботи Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів»;
  • заохочувальна відзнака «За відданість справі» - Позивай Ользі Андріївні – завідувачу Чечеліївської ЗШ І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів;
  • заохочувальна відзнака «За відданість справі» - Чорній Людмилі Андріївні – вчителю географії «Петрівського навчально-виховного об’єднання «ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія»;

Далі керівники району нагородили педагогічних працівників відзнаками Міністерства освіти і науки України, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, районної ради і районної державної адміністрації, відділу освіти РДА та районної профспілки працівників освіти і науки України.

Тетяна Панета, Тамара Сакара та вся велика освітянська родина привітали директора комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Григорія Москальця з високою нагородою - обласною педагогічною премією імені О.В.Сухомлинського.

Дякували керівникам галузі освіти за співпрацю і приватні підприємці, які вже тривалий час сприяють в організації харчування дітей району.

Підтримували святкову атмосферу неперевершені, талановиті, душевні виступи вокальної групи Петрівської ЗШ І-ІІІ  ступеня, Лілії і Сергія Чорнопольських, Марини Поліщук, Тетяни Деркач, Юлії Шевченко, Ірини Іщенко, Дмитра Суліми.