Сьогодні ми маємо можливість спостерігати, як ідеї й бажання небайдужих людей перетворюються в реалії.

Так, у 2018 році завдяки бажанню Сергія Завалія, Тамари Сакари та Дмитра Шевчика зародився проект скверу.

Згодом було проведено благоустрій території, здійснене озеленення, висаджені рідкісні рослини, які милують око, встановлено фонтан і ландшафтне освітлення, встановлені зручні, креативні лавки, урни, проведено автоматичну систему поливу, і, до речі, все зроблено за кращими Європейськими стандартами.

Назва скверу покликана об’єднати покоління, натхнення з творчістю, приємне з корисним, єднання з природою…

І саме 03 жовтня 2019 року, ввечері, відбулася презентація скверу «Єднання». Чудовий зелений газон, м’яке світло ліхтарів, романтична музика, яскраві повітряні кульки – атмосфера відкриття скверу приємно дивувала петрівчан. Начальник відділу культури і туризму РДА Наталія Подкопаєва, яка провела презентацію та екскурсію по скверу, розповіла про історію створення ще однієї чудової зони відпочинку в райцентрі. Наталя Вікторівна повідомила ще гарну новину для петрівчан – в планах на наступний рік є створення безкоштовної зони WI –FI та організація літнього кінотеатру в сквері.

Яскравим моментом свята стала ще одна традиція, яку підтримали і дорослі, і малі – пов’язування стрічок на «Дерево бажань».

Під час презентації не обійшлося і без музичних подарунків. Святкову атмосферу створили виступи хореографічного колективу Петрівської дитячої музичної школи, неперевершений вокал Дмитра Суліми та  запальні пісні гурту НеФормат.

А завершилася презентація врученням кожному пам’ятних подарунків та частуванням запашними духмяними напоями з солодощами.