Перший заступник голови РДА Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара 04 жовтня 2019 року провели засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України. Учасники засідання обговорили формат проведення районних урочистостей та інших заходів у населених пунктах району.

Плануються заходи тематичного спрямування, приурочені Дню захисника України та Дню українського козацтва на території сільських та селищних рад, у всіх навчальних та позашкільних закладах освіти та закладах культури району.

До святкових заходів планується широко долучити молодь району, аби на прикладах своїх земляків, молоде покоління взяло за взірець їхню мужність, відданність обов’язку та Батьківщині.

Запроваджено районну акцію «Дякую захиснику України», під час якої буде приділено увагу кожному учаснику АТО. Захисників особисто привітають зі святом, щоб вони відчули вдячність та повагу тих, заради кого захищають незалежність України.

Районний захід планується провести 11 жовтня 2019 року в сесійній залі Петрівської районної ради за участю керівників району, делегацій сільських та селищних рад району, воїнів АТО, ветеранів України, громадськості.

В рамках заходу – нагородження, святковий концерт, вшанування пам’яті загиблих Захисників всіх поколінь.