Це вже п’ятий сучасний майданчик із штучним покриттям, який збудований на Петрівщині за останні два роки.

Юні спортсмени села Луганки, їхні наставники, давно мріяли про такий майданчик, а у мрій є одна особливість – вони збуваються.

На початку 2019 року завдяки ініціативі директора Луганської ЗШ І-ІІІ ступенів Олени Козловської, підтримці голови райдержадміністрації Сергія Завалія та голови районної ради Тамари Сакари проект реконструкції спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям увійшов до переліку об’єктів, що фінансуватимуться відповідно до Угоди про соціально-економічне партнерство з ПрАТ "ЦГЗК".

До того ж, луганці з проектом «Підтримка – велика сила» взяли участь і перемогли в конкурсі на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа», тим самим знайшли ресурс для встановлення трибун для глядачів на спортивному майданчику.

Загальна вартість реконструкції майданчика зі штучним покриттям склала біля 1,7 млн.грн., в т.ч.:

районний бюджет - 576 тис. грн.

Луганський сільський бюджет - 587 тис. грн.

ПрАТ "ЦГЗК" - 500 тис. грн.

На урочистому відкритті майданчика, яке відбулося 10 жовтня 2019 року із знаковою подією в спортивному житті жителів і гостей Луганки вітали почесні гості – перший заступник голови РДА Тетяна Панета та голова районної ради Тамара Сакара.

Вони, зокрема, підкреслювали, що гарні справи легше робити разом, крок за кроком. Дякували луганцям за їхню активність і бажання робити кращим своє село, робити добрі справи для своїх людей. Висловлювали вдячність генеральному директору ПрАТ «ЦГЗК» Дмитру Шевчику за постійну підтримку громади Петрівського району під час реалізації важливих соціальних проектів. Тетяна Григорівна і Тамара Сакара, також, зазначили, що тепер діти матимуть змогу займатися фізичною культурою і спортом у зручний час, в будь-яку погоду, адже сучасний майданчик розташований в центрі села, біля школи.

Керівники району побажали школярам та молоді спортивних перемог, ставати сильнішими фізично та морально і подарували футбольні м’ячі.

Вітали громаду села і директор Луганської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Козловська та Луганський сільський голова Роман Штурмак.

Після вітальних слів настав час випробувати спортивний майданчик у дії. І право першого удару надали керівництву району та вихованцям ДЮСШ «Олімп».

На спортивному святі танцювальними виступами та піснями розважали гостей творчі колективи школи та Луганського сільського Будинку культури. Всіх бажаючих частували гарячим чаєм і козацьким кулішем.

До відкриття спортивного майданчика та Дня захисника України приурочили і Кубок голови Петрівської районної державної адміністрації та голови Петрівської районної ради з міні-футболу, в якому змагалися команди ДЮСШ «Олімп» з смтПетрового, с.Червонокостянтинівки та Луганської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перемогу отримала команда ДЮСШ «Олімп» з смтПетрового, почесні ІІ і ІІІ місце, відповідно команда ДЮСШ «Олімп» з с.Червонокостянтинівки і команда футболістів з с.Луганки.