Осінь найбагатша пора, бо зазвичай підводить підсумки зробленого за рік. Так, восени  і районна програма взаємодії «Майбутнє – спільна справа» збирає щедрі врожаї – з кожним днем стає все більше реалізованих проектів, які роблять життя петрівчан кращим.

Так, 06 листопада 2019 року перший заступник голови РДА Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, в.о. начальника відділу освіти РДА Ірина Оранська, разом із головою Петрівської ОТГ Світланою Тилик побували в Петрівському Центрі дитячо-юнацької творчості, де в оновленій актовій залі проходив районний чемпіонат інтелектуальних ігор "Що? Де? Коли?".

Перед початком турніру гості привітали юних інтелектуалів, побажали їм вдалої гри, перемог в навчанні і в житті. Вони відмітили, що найкращі діти району мають навчатися та розвиватися у найкращих умовах, і дорослі роблять все від них залежне для цього.

Поточний ремонт актової зали ЦДЮТ було здійснено завдяки участі й перемозі в конкурсі на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа». Загальна вартість проекту "Активна молодь - прогресивна громада" - 139,7 тис. грн. Джерела фінансування: 110,3 тис. грн. - районний бюджет, 29,4 тис. грн. - Петрівський селищний бюджет.

Тож, директор закладу Валентина Бойко і член Петрівського районного парламенту дітей Євгеній Дементьєв дякували Сергію Завалію, Дмитру Шевчику, Тетяні Панеті, Тамарі Сакарі, Світлані Тилик за підтримку, взаєморозуміння та небайдужість до позашкільної освіти. На знак вдячності юні парламентарі вручили гостям подарунки, зроблені своїми руками.

Варто відмітити, що протягом 2019 року матеріальна база ЦДЮТ значно покращилась. За рахунок коштів районного бюджету придбано нові меблі, планшет, ноутбуки, мультимедійний комплекс, акустичну мобільну систему, українські костюми, комплект вимірювального та дослідницького обладнання тощо на загальну суму 249,5 тис. грн. Можна бути впевненим, що вихованці ЦДЮТ продовжуватимуть прославляти Петрівський район на обласному й державному рівнях, а зразковий колектив Центру цьому активно сприятиме.

Керівники району взяли участь в першому турі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Команда «Профі», до якої увійшли Тетяна Панета, Тамара Сакара, Світлана Тилик та Ірина Оранська успішно відповіли на відео-запитання турніру.

Цього ж дня Тетяна Григорівна і Тамара Вікторівна вітали ще одного учасника «Майбутнє – спільна справа» - Петрівську центральну районну бібліотеку із завершенням реалізації проекту "Кіносвіт у бібліотеці".

Загальна вартість цього проекту - 42,1 тис. грн., в т.ч.:

2,1 тис. грн. - власний внесок, 31,0 тис. грн. - районний бюджет, 9,0 тис. грн. - спонсорські кошти (ФОП Толока В.П. - 5,0 тис. грн., ФОП Петренко О.О. - 4,0 тис. грн.)