Перший заступник голови РДА Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара і начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Геннадій Горбанець 06 листопада 2019 року оглянули хід ремонтних робіт на території Петрівської ЦРЛ. Супроводжували їх керівники медичних закладів вторинної і первинної ланки Микола Яновський і Геннадій Кім.

Розпочали огляд з прилеглої до приміщень лікарні території, де здійснені заходи з благоустрою. Цього року, навесні, за кошти районного бюджету тут було встановлено дитячий ігровий майданчик, поряд з ним - лавочки. Розпочаті роботи по встановленню доріжок, викладених тротуарною плиткою, теж за кошти районного бюджету. Облаштовано зону відпочинку біля головного корпусу лікарні – встановлено альтанку з лавочками та доріжкою (кошти районного бюджету).

Далі Тетяна Панета, Тамара Сакара, Геннадій Горбанець оглянули, як проведені ремонтні роботи в дитячій консультації та неврологічному відділенні. Тут за кошти районного бюджету виконано поточний ремонт, в планах на наступні роки – ремонт даху, кімнат харчоблоку та лікарняних палат.

В стоматологічному відділенні Петрівської ЦРЛ теж проводиться поточний ремонт. Поремонтована покрівля і наразі всередині приміщення тут активно працюють будівельники. Освоєно 195 тис. грн., до кінця року заплановано освоїти ще 170,0 тис. грн. (районний бюджет).

Ремонтували покрівлю, яку пошкодила стихія цього літа і в поліклінічному відділенні районної лікарні та покрівлю овочесховища –  (районний бюджет).

Завершуються капітальний та поточний ремонти харчоблоку Петрівської ЦРЛ (із заміною дверних блоків і віконних прорізів) та придбанням обладнання. Виконуються роботи, у 2017 – 2019 роках освоєно 1,5 млн. грн. До кінця року заплановано освоїти ще близько 400 тис. грн.

Майже завершено капітальний ремонт частини 4-го поверху головного корпусу (в рамках Угоди про соціально-економічне партнерство з ПрАТ "ЦГЗК" на 2018 рік), у 2018 - 2019 роках освоєно 2,1 млн. грн., в т.ч.1,6 млн. грн. – кошти районного бюджету, 0,5 млн. грн. – кошти ПрАТ «ЦГЗК».

Керівники району оглянули і приміщення гаражів для розміщення нових санітарних автомобілів, де до кінця року заплановано виконати ремонтні роботи, освоїти (районний бюджет).

Загалом з початку року для проведення ремонтних робіт та покращення матеріально-технічної бази (придбання медичного та іншого обладнання, меблів, побутової, комп’ютерної та оргтехніки, монтаж системи протипожежного захисту головного корпусу, ремонт санітарного автомобіля "Toyota" та ін.) КНП "Петрівська ЦРЛ" освоєно коштів районного бюджету в сумі близько 6 млн. грн.