Сьогодні, 08 листопада 2019 року, відбулася тридцять сьома сесія Петрівської районної ради сьомого скликання, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств, комунальних установ району, засоби масової інформації.

На сесії розглянуті наступні питання:

1.Про внесення змін та доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до районної програми «Оборона» на 2016 - 2020 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року  № 601 «Про районний бюджет на 2019 рік».

4. Про внесення змін та доповнень до Статуту комунальної установи «Петрівський інклюзивно-ресурсний центр» Петрівської районної ради Кіровоградської області.

5. Про затвердження графіка роботи комунальної установи «Петрівський інклюзивно-ресурсний центр» Петрівської районної ради Кіровоградської області.

6. Про затвердження розподільчого балансу комунального закладу «Петрівське НВО «ЗШ І-ІІІ ступенів - гімназія».

7. Про визнання забудовником будівництва об’єкта за проектом: «Будівництво пересувної котельні Новостародубської ЗШ І- ІІІ ступенів по вул. Степняка – Кравчинського, 7 у с. Новий Стародуб Петрівського району Кіровоградської області».

8. Про затвердження списку присяжних .

9. Різне.