25 листопада  2019  року відбулося  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації.

Зокрема йшлося про  детальний план території з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки орієнтовною площею 60 га, що розташована на території Ганнівської сільської ради, Петрівського району, Кіровоградської області поза межами населених пунктів, для потреб, пов’язаних з користуванням надрами (розширення відвалу Ганнівського кар’єру)  з урахуванням звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Слухання провела керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Семехова.

У роботі громадських обговорень прийняли участь представники ПРАТ «Північний ГЗК», розробники містобудівної документації ПП «СЕРВІСІНВЕСТ», ТОВ «Геобуд - інвестпроект» та громадськість району. Всі зауваження та пропозиції громадськості буде в подальшому враховано при розробленні проекту будівництва по розширенню відвалу залізорудного кар”єру.