27 листопада 2019 року проведено співбесіди з головними розпорядниками коштів районного бюджету з питання формування проекту районного бюджету на 2020 рік.

Співбесіди провели голова районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Овдій, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Геннадій Горбанець.

Націлено увагу головних розпорядників районного бюджету у першочерговому порядку забезпечити призначеннями видатки на заробітну плату працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці і розміру мінімальної заробітної плати та проведення розрахунків за енергоносії, які споживаються бюджетними установами.

За результатами наради вирішили схвалити показники районного бюджету на 2020 рік та підготувати відповідний проєкт рішення і подати його районній раді на затвердження.