25 листопада 2019 стартувала Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим Всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" проведено конкурс дитячих малюнків «Дитинство без насильства» та конкурс творів-роздумів на тему «Світ без насильства». Так, 28 листопада   2019 року відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Засідання координаційної ради відбулося під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Панети за участю представників відповідних служб району.

Під час наради учасники засідання визначили переможців конкурсу малюнків, творів. Тетяна Панета зазначила, що мета даного конкурсу виховання толерантної ненасильницької поведінки у дітей шкільного віку, розвиток творчого потенціалу дітей.

По закінченню засідання координаційної ради було обрано переможців, які будуть нагороджені дипломами і солодощами.