Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета і заступник голови районної ради Антоніна Іванова 28 листопада 2019 року провели засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення новорічно-різдвяних свят. Члени оргкомітету окреслили попередній план заходів та висловили свої пропозиції з приводу організації.

Відзначення новорічних свят, відповідно до Указу Президента України, в районі планується розпочати 19 грудня 2019 року, в день Святого Миколая. Районний захід за участі дітей з кожної сільської та селищної ради відбудеться біля святково прикрашеної ялинки. Дітей чекатиме цікаве дійство: ігрова програма, конкурси, змагання і, звичайно, солодкі подарунки від Святого Миколая. Планується створення фотозон, пригощання гарячим чаєм і випічкою.

В сесійній залі районної ради в останню декаду грудня, вже традиційно, відбудуться новорічні ранки з врученням подарунків дітям соціально незахищених категорій.

Діти району побувають, також і на святковій обласній ялинці 26 грудня 2019 року.

В канікулярний період наймолодші петрівчани будуть зайняті змістовним дозвіллям, для них буде організовано ряд розважальних заходів, спортивних змагань біля святкової ялинки.