Аби в житті дітей відбувалися дива, мають подбати дорослі. Сьогодні такі дива і новорічний настрій створювали  для дітей чорнобильців,  переселенців та дітей учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил з усіх територіальних громад району.

В сесійній залі районної ради відбулися новорічні ранки. Дітлахів з новорічно-різдвяними святами привітали перший  заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета та голова районної ради Тамара Сакара. Вони побажали дітям міцного здоров’я, здійснення усіх бажань та мрій, нових досягнень та перемог.

Для малечі підготували яскраву, веселу, оригінальну розважальну програму. Гарний  настрій дітям подарували казкові герої та Дід Мороз із Снігуронькою, які завітали на свято. Ніхто з малят без діла не сидів – діти читали вірші, співали пісні,  весело водили хороводи та грали в рухливі ігри.

Не було на святі дитини, яка б у цей день не очікувала здійснення мрій, це було видно по дитячих очах. Присутні перебували в атмосфері казки, оплесками зустрічаючи усіх учасників новорічного свята.

Звичайно, не обійшлося без солодких подарунків, які вручили кожному учаснику свята Тетяна Панета та Тамара Сакара разом з казковими героями.