Зимові свята – це  завжди очікування святкової казки, дива, піднесений настрій. Це – новорічні вітання та щедрі побажання, смачна кутя, гостини. Здавна у народі говорили: якщо на зимові свята в хаті колядують та щедрують - увесь рік буде щасливим та багатим.

Керуючись доброю українською традицією, до районної державної адміністрації завітав колектив ветеранської організації щоб щедрувати, вітати добрих людей з Новим роком, закликати добробут, злагоду та багатий урожай, щастя у шлюбі та міцне здоров’я.

Наприкінці виступів, як і годиться, перший заступник голови  районної державної адміністрації Тетяна Панета  і голова районної ради Тамара Сакара тепло подякували щедрувальникам, побажали миру, щастя, здоров'я, радості, віри у власні сили. А про те, що таким гостям всі завжди раді – свідчили нащедровані подарунки.