Наш народ завжди відзначався співочістю та відкритістю. І радістю свята Різдва хочеться ділитися якомога більше з рідними,  близькими  та з усіма оточуючими. І в цьому нам допомагають неповторні витвори мистецтва — колядка та щедрівка.

13 січня, в період новорічно-різдвяних свят, до районної державної адміністрації завітав хор духовного співу на чолі з Благочинним Петрівського району, протоієреєм Дмитром Городецьким.

Послухати святкові різдвяні піснеспіви зібралися працівники районної державної адміністрації та районної ради. Хор виконав відомі на весь світ українські колядки, щедрівки,  які занурили в атмосферу свята Різдва Христового. У залі відчувалося радісне хвилювання. Музичні багатоголосні переливи наповнювали увесь простір зали духом свята і піднесення.

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета та голова районної ради Тамара Сакара щедро обдарували гостей, подякували за позитив,  тепло, щирість та гарний настрій.

Настоятель Cвято-Покровської церкви отець Димитрій побажав усім здоров'я, миру та Божої благодаті.