Український народ свято шанує традиції. У день Старого Нового року, на свято Василя,  щедрівники  – вихованці та керівники гуртків Центру дитячої і юнацької творчості  – щедро засіяли зерном райдержадміністрацію та районну раду .

Гостей зустрічали керівники району – перший заступник голови РДА Тетяна Панета та голова районної ради Тамара Сакара.

Чудова святкова програма з гарними щедрівками, гучними новорічно-різдвяними піснями, дотепним гумором полонили серця присутніх.

Бажані співочі гості бажали господарям, їх родинам, усій громаді, Україні здоров’я, щастя, миру, добра,  фінансового благополуччя, сімейного затишку та, звісно, миру.

Дзвінкими голосами та рясно посіваючи на врожай в Новому році, щедрівники створили дійсно святковий настрій. Щирі посмішки, теплі слова подяки, щедрі дарунки були нагородою за святковий настрій.  Тетяна Григорівна та Тамара Вікторівна радо віншували щедрівників солодощами.

Святкове щедрування стало справжнім відродженням народних прадавніх традицій, що так важливо для нашого молодого покоління.