30 січня 2020 року начальник управління соціального захисту населення Валентина Сибіра провела семінар-нараду  з уповноваженими  представниками сільських та селищних рад Петрівського району на якому розглядалися питання призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива з 01.01.2020 року, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (з урахуванням змін) у грошовій готівковій та безготівковій формі, обговорено запровадження монетизації пільг.

Також розглядали нові умови при призначенні та виплаті соціальних допомог, про розміри соціальних допомог з 01.01.2020 року, забезпечення осіб з інвалідністю засобами ТЗР, оформлення осіб в будинок похилого віку, санаторно - курортне лікування осіб, які постраждали внаслідок ЧАЕС, загального захворювання та учасників АТО, оздоровча кампанія 2020 року, пільговий проїзд окремих категорій населення.

Валентина Сибіра  наголосила на тісній співпраці, адже це дасть змогу більш ефективніше допомагати найбільш уразливим верствам населення.

По закінченню семінару наради усі уповноважені особи отримали іформаційний роздатковий матеріал для інформування населення.