Спеціальний транспорт для перевезення дітей з особливими потребами та їхніх педагогів отримав Петрівський інклюзивно-ресурсний центр. Автобус придбаний за співфінансування з державного та районного бюджетів і дозволить бути мобільнішими та надавати додаткові психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям.

Ключі від новенького транспортного засобу директору Петрівського інклюзивно-ресурсного центру Тамарі Гребеневич вручили перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета і голова районної ради Тамара Сакара.

Виступаючи перед групою вчителів, асистентів-вчителів, практичних психологів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, які 30 січня 2020 року зібралися на своє перше засідання, працівниками Петрівського районного центру із обслуговування закладів освіти, Тетяна Григорівна і Тамара Вікторівна зазначали, що шкільний автобус – перш за все - безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає на Петрівщині.

Користуючись нагодою, очільники району привітали освітян з новими перемогами в обласному конкурсі «Учитель року» та вкотре зазначили, що освітянська галузь працює системно, злагоджено, динамічно і є флагманом серед районів Кіровоградської області.

Учасники заходу разом оглянули новий транспортний засіб. Автобус має 22 місця для сидіння. Він, також, оснащений пристроєм для піднімання візка та двома місцями для школярів з обмеженою здатністю пересування.

Тамара Гребеневич щиро дякувала керівництву району, депутатському корпусу за створення комфортних умов та забезпечення всім необхідним обладнанням, що сприяє соціалізації та розвитку дітей, за активну життєву позицію, вагомий внесок у створення умов для всебічного розвитку особистості дитини.