Шановні земляки!

Для протидії поширенню коронавірусної інфекції та зниженню ризиків інфікування Петрівська районна державна адміністрація просить громадян, які нещодавно перебували за кордоном та повернулися на батьківщину  враховувати те , що саме ви є першими людьми, які можуть бути інфікованими.

Тому, приїхавши з-за кордону, пропонуємо обов’язково самоізолюватися  та не зволікати зі зверненням до сімейних лікарів. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Що  вам необхідно зробити?

Крок 1:

1. Зателефонуйте в реєстратуру Петрівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги за номером 05237 -9-71-51

Повідомте медичних працівників,  що ви повернулися з-за кордону та вкажіть, з якої саме  з якої країни і  дату коли ви повернулись.

Крок 2:

1. Зателефонуйте своєму сімейному лікареві (уся інформація та контакти сімейних лікарів також є у реєстратурі)

Крок 3:

Будьте обережні та обачливі. Дотримуйтесь елементарних правил особистої гігієни, користуйтеся масками та печатками, під час відвідування магазинів. Здоров'я та життя Ваших дітей, близьких та особисте - у ваших руках !!!

В цей час частіше перевіряйте температуру, щоби потім уникнути якихось ускладнень.

При перших ознаках нездужання одразу попередьте про це свого лікаря або зателефонуйте за вищевказаним номером реєстратору Петрівського РЦ ПМСД

або диспетчеру цілодобового приймального покою 097-711-33-02.

У КНП « Петрівська центральна районна лікарня» підготовлено бокси для надання невідкладної медичної допомоги, обладнано приміщення для обсервації.

Станом на сьогодні, 23 березня 2020 року на території Петрівського району не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID19.

Будьте свідомими! Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Бажаємо всім здоров’я!