Сьогодні відбулась чергова селекторна нарада з Президентом України та Прем'єр-міністром України. Інформую про основні меседжі:
❗️ Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Аналогічно продовжаться і карантинні заходи.
❗️ Президент України обговорив з предстоятелем Православної церкви України, митрополитом Епіфанієм і предстоятелем Української православної церкви, митрополитом Онуфрієм можливість проведення богослужінь у онлайн-режимі чи відеоформаті на час карантину.
❗️ Ринки, які відповідають санітарним нормам, працюватимуть лише там, де немає альтернативи продуктовим магазинам.
❗️ На час карантину оптова торгівля харчовими продуктами, продаж насіння і садивного матеріалу, пестицидів, агрохімікатів і кормів для тварин, а також робота ветеринарних аптек не забороняється.

❗️ Промоніторимо вартість продуктів і товарів першої необхідності. Результати передамо на Кабмін задля державного регулювання цін.
❗️Громадяни, які порушуватимуть режим самоізоляції, будуть притягуватись до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Введення епідеміологічного контролю і відслідковування їх трафіку за допомогою мобільних операторів може бути можливим лише в умовах надзвичайного стану.
❗️ Проаналізуємо об'єкти інфраструктури й визначимо додаткові локації для місць обсервації та розташування госпіталей на випадок масового інфікування населення.

❗️❗️Наразі на Кіровоградщині не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус. Підозр на COVID-19 серед мешканців регіону також немає.
❗️❗️ Тести для діагностування коронавірусу маємо двох типів. Йдеться про ПЛР-тести та експрес-тести.