Традиційно, у другу неділю травня, українці відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до найдорожчої в світі людини – мами.

Споконвіку жінка-мати в Україні символізує берегиню сімейного добробуту й тепла, затишку та гармонії. Саме від матері залежить виховання дітей, їхнє щастя та майбутнє. Материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, яка допомагає нам долати дороги життя і знову повертатися до отчого порогу.

Мати відіграє величезну роль у житті кожної людини і в житті всієї держави, бо саме вона прищеплює любов до рідної землі, до національних традицій, мови.

Дорогі жінки, любі мами!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього святого дня!

Доземний уклін і щира подяка вам за життя і виховання, відданість і ласку, розуміння та надійну підтримку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, а ваша праця і старання будуть належно оцінені.

Прошу всіх петрівчан сьогодні привітати, відвідати, огорнути любов’ю і вдячністю матерів українських героїв, не дати їм залишитись на самоті.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку і тепла, миру, щастя, злагоди й добра.

Зі святом Вас!

Валерій Больбот