Сьогодні, 19 травня, голова Петрівської РДА Валерій Больбот  побував у Іскрівській сільській раді зі своїм першим робочим візитом.

В рамках робочої поїздки Валерій Больбот спільно з виконуючою обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Петрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяною Побережець відвідали Іскрівську сільську лікарську амбулаторію.

Керівники оглянули приміщення  сільської лікарської амбулаторії та ознайомились із благоустроєм її території,  якістю проведених ремонтних робіт приміщення, поцікавились їх матеріально-технічною базою. Під час спілкування із  Іскрівським сільським головою Миколою Платошиним, який детально ознайомив їх із роботою  закладу, обговорили пріоритетні та проблемні питання його розвитку, що є одним з найбільш значущих чинників якості та рівня життя сільського населення, основою стабільного функціонування території.  Поспілкувавшись з трудовим колективом амбулаторії, Валерій Вікторович  запевнив їх, що зі свого боку всіляко  сприятиме у  вирішенні їх проблемних питань, а саме питання збільшення заробітної плати медичним працівникам.

«На мій погляд створені  прекрасні  умови для прийому пацієнтів, але, на жаль,   заклад не забезпечений  кваліфікованим лікарем», - підкреслив Валерій Вікторович.  «Тому наше завдання, як влади,  найперше прикласти всі зусилля  та запросити на роботу  фахівця  і  створити йому необхідні умови для повноцінної роботи та забезпечити гарними умовами проживання, і вважаю, що це гарна нагода для того, щоб шукати спільні рішення в інтересах усієї громади».