Однією з актуальних проблем сучасності є домашнє насильство в сім’ї. Воно не обмежується віковими, соціальними та державними кордонами, має глибоке історичне коріння. Найчастіше насильство в сім’ї застосовується до жінок та дітей, бо часто саме вони перебувають у беззахисному та підвладному становищі. Застосування насильства в сім’ї щодо жінки негативно позначається на її фізичному й психологічному самопочутті, погіршує репродуктивне здоров’я, знижує соціальну активність та економічну захищеність, сприяє закріпленню й відтворенню моделі насильницької поведінки в сім’ї наступними поколіннями.

20 травня 2020 року відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Больбота.

Під час наради учасники засідання, детально проаналізували  причини, що призводять до скоєння насильства в сім'ї, обговорили заходи щодо його запобігання. Валерій Больбот наголосив, що на жаль, насильство у родині лишається однією з актуальних проблем українського суспільства. Держава – основний суб’єкт протидії домашньому насильству, тому органи державної влади й надалі будуть формувати у суспільстві неприйняття насильства, вживати необхідних заходів для його запобігання та створювати систему захисту жертв і подолання наслідків домашнього насильства.

По закінченню наради були видані відповідні доручення щодо посилення та активізації роботи відповідальних за проведення профілактичної роботи з сім'ями, де виникає реальна загроза вчинення домашнього насильства в сім'ї, або де було вчинено таке насильство.