20 травня 2020 року голова Петрівської районної державної адміністрації Валерій Больбот разом із заступником голови райдержадміністрації Олександром Панфьоровим  побували з робочим візитом на  Водозабірній та водоочисній станції КП «Петрівське» Петрівської селищної ради і зустрівшись з начальником КП «Петрівське» Юрієм Градановичем оглянули всі приміщення та споруди станції.

Водоочисна станція  по очищенню та подачі питної води (збудована з 1978 року) для мешканців смт Петрового. На сьогодні власниками підприємства проведено велику роботу по утриманню станції, але ще необхідно проведення  значних ремонтів та заміни обладнання. Так на даному підприємстві необхідно замінити : трубопровід сирої води з насосної першого підйому, трубопроводів питної води на території станції, металеві конструкції під фільтрами та освітлювачами води,  а також провести заміну запірної арматури та насосних агрегатів і продовжити роботи по чистці ковша водозабору. Це значний об’єм відновлювальних робіт, який  потребує проведення таких робіт та утримання обладнання в належному технічному стані , а для цього потрібні значні фінансові витрати.

Валерій Вікторович запевнив керівника КП «Петрівське»,  про те, що це наша загальна проблема, а тому головним завданням влади в районі - це пошук фінансових ресурсів, а це близько 5 млн.грн, для вирішення зазначених завдань.