1 червня 2020 року, в день Міжнародного дня захисту дітей, в Червонокостянтинівській ЗШ I-III ступенів відбулась урочиста церемонія відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. На  свято зібралися діти, батьки, педагогічний колектив школи та запрошено керівників району, а саме: голову Петрівської районної державної адміністрації Валерія Больбота та заступника голови районної державної адміністрації Олександра Панфьорова.

Валерій Вікторович, привітав усіх присутніх зі святом! Побажав дітям аби вони зростали здоровими, щасливими і талановитими. Наголосив на тому, що діти – це майбутнє нашої держави і в створені умов для їх  гармонійного розвитку він бачить не тільки завдання  для родин , а й суспільства і держави в цілому.

Керівники району перерізавши символічну стрічку відкрили фізкультурно-спортивний комплекс . В знак подяки, за такий подарунок, учні молодших класів приготували музичну композицію для гостей, а після шкільна футбольна команда зіграла у футбол вже на новому майданчику.

Сподіваємось, що спортивний майданчик задовольнить потребу в активному відпочинку учнів та молоді села Червонокостянтинівка.