22 червня 2020 року відновив свою роботу другий заклад дошкільної освіти  комунальної власності Ганнівської сільської ради, Ганнівський  ДНЗ «Казка».  

Власником та працівниками закладу здійснено заходи із підготовки дитсадка до роботи в умовах карантину відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України  щодо організації протиепідемічних заходів, адже дотримання всіх санітарних та епідеміологічних норм – це запорука здоров'я дітей і працівників закладу. Відповідно до рекомендацій дитсадок забезпечений у достатній кількості  рідким милом, одноразовими рушниками, засобами індивідуального захисту та дезінфекції, безконтактними термометрами тощо.

Працівники дитячого садка пройшли навчання щодо правил роботи в умовах карантину.   На період роботи в такому режимі вихователі будуть надавати пріоритет перебуванню дітей на відкритому повітрі.  У дитячий садок батьки передають дитину вихователю на вулиці після вимірювання  температури, окрім цього дітям будуть міряти температуру кожні чотири години. У закладі створено умови для адаптивного харчування, організації сну, ігрової діяльності вихованців.

У літній період в дитячому садку буде функціонувати 1 різновікова група.