Щорічно, 23 червня, державні службовці України відзначають своє професійне свято – День державної служби України.

З нагоди Дня державної служби, голова районної державної адміністрації Валерій Больбот та голова районної ради Тамара Сакара, заступник голови РДА Олександр Панфьоров та керівник апарату РДА Ольга Семехова в актовій залі, з дотриманням особистих заходів безпеки,  привітали із професійним святом тих, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу державних установ – працівників райдержадміністрації.

«Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби! Ви – люди, які обрали професію держслужбовця, заслуговуєте на глибоку повагу, адже на вас покладено відповідальність за добробут та майбутнє нашого народу. Тому хочу висловити вам слова подяки. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов`язку», - зазначив у вітальному слові Валерій Вікторович.

Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців також виступила керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Семехова. Вітаючи колег із професійним святом, Ольга Олексіївна відмітила важливу значимість держслужбовців у нинішніх непростих умовах, адже праця державних службовців є надзвичайно важливою у діалозі народу з владою, подякувала всім за сумлінну працю та побажала мудрості в діях, виваженості і принциповості у прийнятті рішень, міцного здоров'я, благополуччя у сім’ях.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня державної служби нагороджено: спільною Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради Галину Овдій - начальника фінансового управління райдержадміністрації та 11 кращим державним службовцям вручено Почесні грамоти Петрівської районної державної адміністрації.

Кожен працівник райдержадміністрації на своєму рівні щодня докладає максимум зусиль, творчості та ентузіазму для забезпечення стабільності та розвитку нашого краю.