23 червня 2020 року в рамках призовної компанії «Весна-2020», на території Петрівського районного військового комісаріату, відбулася друга хвиля призову юнаків на строкову службу.

Сказати строковикам напутнє слово прийшов заступник голови районної державної адміністрації Олександр Панфьоров та голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробовування, але сама армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Впевнений, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Нехай той час, який ви проведете на службі, не пройде для вас марно! Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і обов`язково новими друзями», - зазначив Олександр Сергійович.

В ході другої призовної хвилі до лав Збройних Сил України було відправлено на строкову службу четверо юнаків з Петрівського району, а саме: Мовчана Марка, Висоцького Романа та Парасоченка Івана із смт. Петрового та Сандулу Сергія із с. Нового Стародуба.

Духовні настанови та обрядову молитву провів протоієрей Михайло Царук.