У зв`язку з епідемією COVID-19 та з метою забезпечення мешканців району необхідним медичним обладнанням, за ініціативи голови Петрівської районної державної адміністрації  Валерія Больбота та голови Го «Молода Петрівщина» Ірини Реви почався збір коштів для придбання медичного апарату штучної вентиляції легенів загальною вартістю 800 тисяч гривень.

З цією ініціативою голова РДА Валерій Больбот в першу чергу звернувся до асоціації сільхозвиробників району, яку очолює Олександр Поворознюк.

Олександр Григорович не тільки підтримав пропозицію голови РДА, а й залучив потужних сільхозвиробників до збору коштів.

Завдяки цьому 18 квітня 2020 року в Петрівській районній державній адміністрації голова громадської організації «Молода Петрівщина» Ірина Рева підписала Угоду з постачальником медичного обладнання ТОВ «МЕДХОЛДІНГУ» на придбання медичного обладнання за рахунок коштів сільхозвиробників районну  і здійснила перерахування  їм першої частини коштів.

Другу частину коштів в розмірі 400 тисяч зібрали також за допомогою небайдужих сільхозвиробників району та ГО «Криворізька фундація майбутнього» ТОВ «Метинвест холдинг», які були надані в рамках  укладеного п`ятисторонього Меморандуму між головою Петрівської районної державної адміністрації Валерієм Больботом, Петрівським селищним головою Світланою Тилик, генеральним директором приватного акціонерного товариства «Центральний гірнично-збагачувальний комбінат» Дмитром Шевчиком, генеральним директором приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» Андрієм Скачковим  та директором громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» Оленою Лещенко.

24 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Валерій Больбот, Петрівський селищний голова Світлана Тилик та голова ГО «Молода Петрівщина» Ірина Рева офіційно вручили  Петрівській центральній районній лікарні апарат ШВЛ.

Апарат ШВЛ не є панацеєю від віруса COVID-19,  але  він допомагає медикам у боротьбі з такими ускладненнями, як пневмонія,а в деяких випадках стає просто незамінним  для порятунку хворих. Адже апарат ШВЛ здійснює примусову подачу повітря, забезпечує насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу. При цьому в дихальних шляхах і легенях створюється позитивний тиск, що доволі часто для хворого є єдиним шансом на порятунок.

Апарат буде встановлено у реанімаційному відділенні центральной районной лікарні.

Валерій Вікторович та Світлана Олександрівна висловлюють щиру подяку за надану фінансову допомогу таким сільхозвиробникам:

• СПП «ВІЗА АГРО»
  • ГАЛУГАН КАТЕРИНІ МИКОЛАЇВНІ
  • ГАЛУГАН ПАВЛО ПАВЛОВИЧ
  • ДОБРЯК СЕРГІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ
  • ФГ «ОРАЧІ»
  • С/Г «РОСІЯ»
  • ПП «ДРУЖБА»
  • ТОВ «АГРОФІРМА П`ЯТИХАТЬСКА»
  • СФХ «ТЕЛЕЦ»
  • ПСП «РАЙПОЛЬСЬКЕ»
  • ТОВ «АГРОФІРМА АВЕТ ЛГД»