На однії із робочих нарад спільним рішенням голови районної державної адміністрації Валерія Больбота та тимчасово виконуючої обов`язки директора КНП «Петрівська ЦРЛ» Оксани Апостолової було вирішено відновити виїзд районних спеціалістів  до сіл Петрівського району в складі лікаря-стоматолога, лікаря-гінеколога та лікаря-хірурга. Надалі список виїзних спеціалістів планується розширити.

23 липня 2020 року відбулася перша робоча поїздка т.в.о.  директора КНП «Петрівська ЦРЛ» Оксани Апостолової та лікаря-стоматолога Ігоря Волощенка до амбулаторії в с. Зелена.

В ході розмови з фельдшером відбулося знайомство з Ігорем Юрійовичем та оглянуто кабінети в якому будуть здійснювати прийом лікарі .

Ігор Юрійович особисто оглянув стоматологічну установку та передав інструменти фельдшеру для подальшого прийому пацієнтів.

Графік цих виїздів буде додатково оголошений на офіційній сторінці Петрівської ЦРЛ у фейсбуці.

«Таким чином, планується зробити спеціалізовану медичну допомогу більш доступною для жителів усіх сіл нашого району», - зазначила Оксана Володимирівна.