28 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Валерій Больбот провів засідання комісії для прийняття рішень про призначення або відмову в грошовій компенсації за належні житлові приміщення деяким категоріям громадян. За поданням управління соціального захисту населення райдержадміністрації на розгляд комісії було винесено питання про перегляд попереднього рішення комісії від 21 травня, у зв’язку зі збільшенням вартості спорудження 1 кв.м. житла  в Кіровоградській області.

Виплата даної компенсації дасть можливість учаснику бойових дій в АТО /ООС з числа внутрішньо переміщених осіб самостійно обирати та придбати житло на території усієї України.

Валерій Вікторович звернув увагу щодо постійного проведення роз’яснювальної роботи про порядок виплати грошової компенсації за належні житлові приміщення деяким категоріям громадян.