27 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Валерій Больбот провів щотижневу апаратну нараду за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Кожен присутній коротко озвучив стан справ по напрямках своєї діяльності а також проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

Начальник управління соціального захисту населення Валентина Сибіра повідомила, що усі види допомог та субсидій за липень місяць були виплачені вчасно.

Усі інші працюють в робочому режимі.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.