З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, що проживають в районі, 03 вересня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Панфьорова.

На порядок денний засідання комісії виносилися питання:

1. Про доцільність передачі малолітньої дитини на подальше виховання батькові;
  2. Про припинення опіки над малолітньою дитиною та звільнення особи від обов’язків опікуна;
  3. Про доцільність подання заяви про залишення позову про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів без розгляду.
  4. Про виконання рішення комісії з питань захисту прав дитини від 19 серпня 2020 року №3.

З врахуванням інтересів дітей комісією, було прийняті відповідні рішення з цих питань.