07 вересня 2020 року в повній готовності відновив свою роботу Малинівський дошкільний навчальний заклад із дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Вихователь зустріла вихованців на подвір’ї, де в ігровій формі кожній дитині було проведено температурний скринінг. Подвір’я дитячого садочка ожило та загомоніло веселим дитячим сміхом.

Працівники закладу ретельно готувались до зустрічі малюків. При підготовці закладу до роботи провели всі необхідні заходи: дезінфекцію приміщення, розміщення столів із дотриманням дистанції. На доріжці до дитячого закладу нанесено спеціальне маркування на дотримання дистанції для батьків, та вхід на територію закладу без маски заборонений .Для безпечної роботи закладу в період карантину всі працівники пройшли навчання "Охорона праці під час роботи в умовах карантину".

Малинівською сільською радою було придбано засоби індивідуального захисту для працівників, безконтактний термометр, антибактеріальне мило та антисептики. Завдяки Малинівській сільській раді та голові Яротнику Едуарду Анатолійовичу було придбано нові меблі (різнокольорові дитячі стільці та столи, стіл для вихователя, шафу для взуття дітей, куточок природи.

Колектив Малинівського дошкільного навчального закладу вдячний голові села Яротнику Едуарду Анатолійовичу за те, що він піклується про дошкільний заклад та створює всі умови для навчання і виховання дітей. Велика вдячність колективу Малинівського ДНЗ за якісну підготовку до початку нового навчального року та за участь у створенні сприятливих умов для дітей та турботу про їхнє здоров’я та безпеку .