Під керівницвом голови районної державної адміністрації Валерія Больбота,  24 вересня 2020 року,  проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, за участю начальника управління соціального захисту населення Валентини Сибіри та представників відповідних служб району.

Під час наради розглянуті питання щодо здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми. Було проаналізовано відзначення в районні Всесвітнього дня протидії торгівлі та опрацьовані заходи щодо  підготовки до Європейського дня боротьби з торгівлею людей.

По закінченню наради були видані відповідні доручення щодо посилення та активізації роботи відповідальних за проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми.