25 вересня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з питань підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 травня 2020 року № 163-р «Про підсумки проведення опалювального сезону господарського комплексу району 2019/2020 років та заходи щодо підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року» було визначено терміни виконання керівниками житлово-комунальних підприємств, закладів соціальної сфери та органами місцевого самоврядування заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в опалювальному сезоні.

Сільськими, селищними радами, підприємствами та житлово-комунальними підприємствами було забезпечено виконання запланованих заходів. Станом на 25 вересня виконання запланованих заходів знаходиться на завершальній стадії.

На нараді було обговорено:
- готовність до опалювального періоду підпорядкованих житлово-комунальних об’єктів та об’єктів соціально-культурного призначення;
- оформлення актів готовності теплових господарств;
- оформлення дозволів на пуск газу;
- потреби та створення запасу палива на початок опалювального сезону;
- створення запасу протипожежної суміші та укладання договорів по залученню додаткової спецтехніки для посипання доріг та розгортання снігу.