25 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Валерій Больбот, за участі начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Валентини Сибіри, тимчасово виконуючого обов’язки директора КНП «Петрівська центральна районна лікарня» Петрівської районної ради Оксани Апостолової та директора КНП «Петрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Петрівської районної ради Тетяна Побережець, провів чергову зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Валентина Григорівна ознайомила присутніх зі станом надання пільги з медичного обслуговування особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2020 році, а також з питанням щодо виплати щорічної додаткової відпустки постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Валерій Вікторович звернув увагу керівників медичних закладів району на необхідність забезпечення першочергового обслуговування у лікувально-профілактичних закладах осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

По закінченню зустрічі було надано рекомендації та відповідні доручення.