Напередодні великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії в районі відбулося свято «День усиновлення».

В цей день керівники району - голова районної державної адміністрації Валерій Больбот, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Панфьоров, заступник голови районної ради Антоніна Іванова, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації соціальної сфери, вітали прийомні сім'ї району, що волею долі стали родинами. Побажали їм сімейного благополуччя, щастя, миру, достатку, міцного здоров"я і любові.

Захід відбувся під гаслом «З родини йде в життя дитина», де в теплій атмосфері всі отримали гарні подарунки, що символізують родинну та сімейний затишок й приємні емоції.

Душевна зустріч, традиційно, завершилася спільним фотографуванням.