З нагоди відзначення 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відбулося покладання квітів до братської могили полеглих у роки Другої світової війни, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Больбот, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Панфьоров, голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк, військовий комісар Олег Откидач, начальник управління соціального захисту населення Валентина Сибіра, секретар селищної ради Володимир Руденко та начальник відділу соціально-економічного розвитку Петрівської селищної ради Наталія Тритяк.

Щороку 28 жовтня українці вшановують величний подвиг визволителів української землі, висловлюють найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континент.

Нажаль сьогодні зовнішній агресор знову провадить свої загарбницькі плани на Сході України, і знову українські воїни стали на захист рідної землі. Нинішні воїни України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів Другої світової війни. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

«Наш святий oбoв’язoк – зберегти пам’ять прo кoжнoгo, хтo бoрoвся з вoрoгoм на фрoнтi чи в тилу, загинув на oкупoванiй теритoрiї, в табoрах смертi, чиє життя oбiрвалoся на шляху дo Великoї Перемoги», - зазначив Валерій Вікторович.