03 листопада 2020 року голова Петрівської районної державної адміністрації Валерій Больбот провів робочу нараду щодо передачі об'єктів соціальної сфери району із спільної комунальної власності Петрівської районної ради у комунальну власність Петрівської ОТГ.

Участь в засіданні взяли заступник голови районної державної адміністрації Олександр Панфьоров, голова Петрівської селищної об'єднаної територіальної громади Світлана Тилик, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Петрівської селищної ради Жанна Любченко, начальник управління соціального захисту населення Валентина Сибіра, керівник апарату Петрівської РДА Ольга Семехова та начальник фінансового управління Петрівської РДА Галина Овдій.

Присутні обговорили практичні питання, що виникають в процесі передачі майна комунальної власності Петрівської районної ради у комунальну власність Петрівської об'єднаної територіальної громади та правовий механізм їх вирішення.