6 грудня Україна відзначила День Збройних Сил України. Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, ставлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати. Гідно здійснює свою місію і Петрівський РТЦК та СП під керівництвом військового комісара Олега Откидача.

З великою приємністю голова районної державної адміністрації Валерій Больбот, заступник голови райдержадміністрації Олександр Панфьоров та голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк прийшли привітати особовий склад Петрівського РТЦК та СП з професійним святом.

У свої промовах вони щиро дякували керівнику установи, колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Вітчизні та вірність військовій присязі.

Валерій Вікторович та Олександр Сергійович вручили колективу Почесну грамоту районної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до службових обов`язків та з нагоди професійного свята.

На завершення військовий комісар Олег Вікторович висловив вдячність керівництву за увагу та всебічну підтримку, запевнив у тому, що й надалі він та особовий склад установи докладатимуть максимум зусиль для належного виконання своїх службових обов`язків.