Для 55 медичних працівників районної лікарні придбали страхові  поліси на випадок захворювання на COVID-19, двосторонньої пневмонії, гострих захворювань, загострень хронічних хвороб та нещасних випадків, за кошти районного бюджету. Договори зі страховою компанією уклали медики, які перебувають у зоні підвищеного ризику зараження.

Голова районної державної адміністрації Валерій Больбот сьогодні, 11 грудня 2020 року, вручив договір тимчасово виконуючій обов`язки директора КНП «Петрівська ЦРЛ» Оксані Апостоловій.

Максимальна сума страхових виплат – 25 тисяч гривень. Страховку надавала ПАТ НАСК «ОРАНТА».

Станом на 11 грудня у Петрівській центральній рай лікарні зареєстровано 68 чоловік хворих на COVID-19, кількість хворих за добу – 3 чоловіки. За добу одужала одна людина. Померло загалом з початку пандемії – 5 чоловік.