Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби України!

Бути державним виконавцем -  почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до державної виконавчої служби за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

Впевнений, що державні виконавці, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадянам, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і добробуту, плідної праці та успіхів! Нехай професійні зусилля працівників державної виконавчої служби  будуть винагородженні довірою і повагою громадян України, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, оскільки виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот.

З повагою,

голова районної