Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня адвокатури!

Сьогодні в нашій країні відзначається день української адвокатури і мені особливо приємно привітати з цим чудовим святом тих, без чиєї допомоги, найчастіше, не можливий благополучний результат вирішення справ у судах, тих, хто чесно і мужньо стоїть на захисті наших з вами прав та інтересів, хто поклав своє життя і долю на вівтар служіння закону і справедливості!

У наш час адвокат несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, його праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.

Зичу всім адвокатам міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння Закону! Бажаю вам, дорогі адвокати, блискучих захистів, виграшних справ, успішної кар'єри! Нехай невинні будуть виправдані, а винні покарані! Професійного таланту та прекрасної інтуїції вам!

З повагою,

голова районної