22 грудня 2020 року голова районної державної адміністрації Валерій Больбот та голова Петрівської ОТГ Світлана Тилик зустрілися із заступником начальника відділу служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Жанною Петрович та начальником відділу експлуатації та безпеки дорожнього руху Олексієм Донченко.

На робочій зустрічі було обговорено питання щодо реконструкції центрального мосту на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-12-15 у с.Новий Стародуб та обстеження автомобільної дороги Олександрія – Петрове.

Відповідно до проєкту разом із керівництвом району, директором ПСП «Зарічне» Андрієм Давидовським та представниками служби автомобільних доріг у Кіровоградській області було здійснено огляд об'їзної дороги на період проведення реконструкції мосту, обговорено утримання даної дороги та її відновлення після експлуатації.

У ході зустрічі було обговорено проєкт реконструкції мосту на автомобільній дорозі Т-12-15, який буде включено до програми «Велике будівництво» на 2021 рік.

Попередньо, 18 грудня 2020 року, з робочим візитом Валерій Вікторович зустрічався з головою обласної державної адміністрації Андрієм Назаренком, головою Кіровоградської обласної ради Сергієм Шульгою та начальником служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Ігорем Вишневським, стосовно реконструкції центрального мосту в с.Новий Стародуб та включення автомобільної дороги загального користування державного значення Т-12-15, сполученням Олександрія – Петрове до програми «Велике будівництво» на 2021 рік.